Jak zawnioskować o nadgodziny w aplikacji SSC Master LABOR (SCP)

Poprawnie złożony i zaakceptowany wniosek o nadgodziny potrafi zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu związanego z niedoprecyzowaniami.

Chcesz zobaczyć jak radzą sobie z tym wyzwaniem firmy obsługujące duże podmioty i oferujące outsourcing naliczania płac w Polsce?

Praca w godzinach nadliczbowych jest często spotykanym sposobem radzenia sobie z kumulacją zadań oraz niedoborami zasobów w większości firm. Z jednej strony jest więc ważnym elementem zapewnienia odpowiednich obsad stanowisk w danym czasie, a jednocześnie wymaga skrupulatności i zachowania obowiązujących procedur. Broniąc się przed dodatkowymi i częściowo niekontrolowanymi kosztami pracy należy dopilnować, by zlecenia nadgodzin były uzgadniane wiążąco – ale i z uszanowaniem wcześniejszych planów pracy oraz prywatnego czasu pracowników. Przykład obrazujący wnioskowanie o pracę w godzinach nadliczbowych można prześledzić na naszym filmiku. To krótki instruktaż dla pracowników naszych Klientów, ale także materiał poglądowy dla firm oferujących outsourcing naliczania płac w Polsce oraz coraz liczniejszych międzynarodowych podmiotów prowadzących operacje w naszym kraju i poszukujących kompleksowych rozwiązań zapewniających pełną zgodność z polskim Kodeksem Pracy.