SSC Master Support

Wsłuchując się w oczekiwania naszych obecnych i potencjalnych Klientów oraz strategicznych Partnerów podjęliśmy decyzję o opracowaniu kompletnego środowiska wsparcia dla aplikacji SSC Master. Portal został upubliczniony w pierwszych dniach stycznia 2023 i stanowi nasz prezent noworoczny dla wszystkich zainteresowanych – mamy nadzieję, że przyniesie wiele korzyści obecnym i przyszłym użytkownikom naszych aplikacji. Obiecujemy go systematycznie aktualizować i dostarczać treści w najwygodniejszych dla odbiorców formatach. Poniżej zamieszczamy garść informacji o tym nowym środowisku, zapraszamy do samodzielnego zapoznania się z tym nowym narzędziem wsparcia dedykowanym dla rozwiązań SSC Master. 
 
WYGODNY UKŁAD TREŚCI 
Materiały staraliśmy się ułożyć tak, by sięganie po kolejne informacje było intuicyjne i zgodne z procesem uczenia się coraz bardziej szczegółowych funkcji systemu. Mają konstrukcję granularną, co zapewnia możliwość elastycznych zmian i rozszerzeń w oparciu o sygnały płynące od użytkowników – najważniejsze są dla nas opinie, sugestie i pomysły faktycznych użytkowników środowiska. 
Dzięki nim system wsparcia będzie sukcesywnie rozwijany i ulepszany, by jeszcze lepiej odpowiadał Waszym potrzebom. Ale od czegoś trzeba zacząć i ocenę (nawet jeśli ma być surowa) pozostawiamy naszym Klientom i Partnerom. 
 
ŁATWE WYSZUKIWANIE 
To jeden z najważniejszych mechanizmów portalu, bo przecież nikt z nas nie ma zbyt wiele czasu i oczekuje odpowiedzi możliwie najszybszej. Dzięki sprawnemu indeksowaniu treści użytkownicy mogą docierać do odpowiednich zagadnień posługując się słowami kluczowymi oraz językiem naturalnym i niekoniecznie fachowym. Sam tryb wyszukiwania jest dobrze znany większości użytkowników Internetu, my tylko ten wszechobecny już nawyk staramy się wykorzystać. Mamy nadzieję, że będzie pomocny i często wykorzystywany.  

KONKRETNE ZAGADNIENIA I WSKAZÓWKI 
Opracowując materiały staraliśmy się unikać technicznego żargonu i górnolotnych określeń. Informacja powinna być zwięzła, konkretna, w pełni zrozumiała dla wszystkich użytkowników. Wierzymy, że taka jest, ale będziemy Waszą satysfakcję monitorować i uwzględniać w aktualizacjach najważniejsze wskazówki płynące od użytkowników. Skoncentrowaliśmy się na konkretnych zagadnieniach i odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania.  
 
FILMIKI INSTRUKTAŻOWE 
Mimo ogromnej czasochłonności opracowania materiałów filmowych zdecydowaliśmy o ich zastosowaniu. Współczesny odbiorca z trudem znajduje czas na szczegółowe prześledzenie treści, a kilkuminutowy materiał filmowy potrafi odpowiedzieć na szereg kwestii jednocześnie. Obraz potrafi zastąpić tysiąc słów, a obrazy animowane pewnie jeszcze więcej. Zakładamy, że filmiki będą najpopularniejszym sposobem pozyskiwania najogólniejszych informacji o dostępnych w SSC Master funkcjonalnościach, już dzisiaj uzupełniają prowadzone przez nas szkolenia i być może w niedalekiej przyszłości w całości je zastąpią? Obecna biblioteka naszych filmików zawiera kilkanaście pozycji w dwóch językach (polski i angielski), otrzymując od użytkowników potwierdzenia jej przydatności sukcesywnie będziemy ją rozszerzać.  
 
PORADY W SKRÓCIE 
To kolejny sposób dostarczenia najlepszych i najszybszych odpowiedzi użytkownikom SSC Master. W czasie dnia pracy tak wiele się dzieje, a do tego niektóre obowiązki wymagają wzmożonej uwagi i skrupulatności. Korzystając ze skróconych i zachowujących kontekst porad użytkownicy są w stanie błyskawicznie i wygodnie znaleźć interesujące ich materiały. Niezależnie od ich formatu czy położenia w strukturze bazy wiedzy. Warto z nich korzystać. 
 
I JESZCZE JEDNA WAŻNA RZECZ: portal support.sscmaster.com świetnie wygląda i działa na urządzeniach mobilnych Android oraz Apple iOS. Zapraszamy do osobistego sprawdzenia tej tezy 🙂 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *